Wera Tours
Wera Tours
Info
Węgry
 • Polak, Węgier,
  dwa bratanki,
  i do szabli, i do szklanki
 • Lengyel, Magyar
  kétjóbarát,
  együttharcol, s issza borát.
Hotel Aqua Sol
Węgry - Hajduszoboszlo


 

 

Hotel Aqua Sol jest wysokiej klasy obiektem czterogwiazdkowym, przylegającym bezpośrednim przejściem do łaźni leczniczej i największego na Węgrzech kąpieliska basenów termalnych, do którego goście hotelu mają nieograniczony i bezpłatny dostęp. Hotel otwarty w październiku 2002. Położony przy głównym deptaku.

Hotel posiada 142 pokoje, wszystkie wyposażone w łazienkę, klimatyzację, telefon, TV Sat, minibar, sejf oraz możliwość podłączenia do Internetu. Pokój standard 20m2, możliwość 1 dostawki, z balkonem. Pokój standard-pokój z łóżkiem piętrowym 20m2, z balkonem, dla rodziny 2+2. Apartament 35m2, sypialnia i pokój dzienny (z rozkładaną kanapa) połączone drzwiami, możliwość zakwaterowania dla rodziny 2+2 lub 3+1, ale wtedy balkon -NA ZAPYTANIE. W hotelu znajduje się basen, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, sala fitness, solarium, sala gimnastyczna, parking. Klimatyzowana restauracja oferuje gościom szeroki wybór specjałów kuchni węgierskiej i międzynarodowej, również osoby pozostające na diecie znajdą tutaj wiele potraw dla siebie. W cenie pobytu wliczone 2 posiłki w formie bufetu śniadanie 07:00-10:00, kolacja 18:00-21:00 oraz "tea time" 16:00-17:00 (kawa, herbata, ciasto).Każdy klient na czas pobytu otrzymuje szlafrok oraz ręcznik do korzystania na terenie kąpielisk.


Kąpieliska:

Na powierzchni 30 hektarów zlokalizowane są 22 baseny wypełnione wodą termalną, która skutecznie leczy dolegliwości reumatyczne, choroby kręgosłupa, osteoporozę i zwapnienie tętnic, nerwobóle, zapalenie stawów, choroby skóry i dolegliwości kobiece. Właściwości zdrowotne wód zapewniają składniki takie jak jod i brom oraz pierwiastki śladowe: tytan, miedź i ołów.

Kuracjusze mogą korzystać z wyspy nudystów, basenu z falami, jacuzzi i basenów dla dzieci. Piaszczysta plaża dzięki rosnącym wokół palmom przypomina klimat śródziemnomorski.

W cenie Aqua Palace (wejścia codziennie z wyjątkiem dnia wyjazdu). "Aqua Palace" to nowe kąpielisko zaprojektowane dla gości pragnących specjalnego środowiska kąpielowego oraz niepowtarzalnych doświadczeń wellness. Pałac wodny składa się z 20 basenów. Kąpiele tropikalne, kąpiele w jaskini lodowej lub podczas oglądania filmów, kąpiele w grocie, łaźni rzymskiej czy Gangesie oraz korzystanie ze zjeżdżalni zapewnia doświadczenia jedyne w swoim rodzaju. Do dyspozycji gości oddano: saunę fińską kąpiele parowe, infrasaunę, prysznic z masażem. Prywatne baseny dla rodzin lub grup znajomych z jacuzzi i sauną. Dla amatorów aktywnego spędzania czasu i sportów wodnych są dostępne dwa tory do surfingu, basen sportowy, siłownia, sala gimnastyczna i 2 korty do squash-a. Specjalna oferta dla rodzin z małymi dziećmi to: baseny dla niemowlaków, matek, pokoje zabaw i odpoczynku dla dzieci, przebieralnia dla najmłodszych, basen rodzinny, jacuzzi i 2 zjeżdżalnie dla starszych dzieci. "Aqua Palace" proponuje system saun dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia oraz salon piękności z ofertą pielęgnacji stóp, dermalife, masażu tajskiego, leżące i stojące solaria, snack bar, restauracja samoobsługowa, kawiarnia dla amatorów przepysznych przekąsek.

Aquapark znajduje się na terenie odkrytego kąpieliska . Na teren parku wodnego można wejść od strony odkrytego kąpieliska po nabyciu osobnej opaski na ramię upoważniającej, w zależności od ceny, do całodniowego lub krótszego pobytu na terenie obiektu. Ta część kompleksu kąpielowego zaprasza od maja do końca września zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Park wodny oferuje gościom dziewięć rodzajów zjeżdżalni, z których najwyższa wznosi się na wysokość ponad 10 metrów. Obszar Aquaparku w Hajdúszoboszló został w 2014 roku powiększony o hektar, gdzie wybudowano ekstremalną strefę z 6 ogromnymi zjeżdżalniami i ścianą wspinaczki. Na nowym terenie z wieży startowej o wysokości 16 metrów wychodzą zjeżdżalnie, tunel grawitacyjny, pętle wodne, superfale, cunami, łódź kosmiczna i rura wodna, jako nowe zabawy stwarzające ekstremalne wrażenia dla wszystkich odważnych. Wraz z rozbudową powstał w Aquaparku nowy basen dla dzieci a istniejący drugi także otrzymał nowe oblicze. W basenach znajdują się nowe elementy wrażeń, jak np. zamek Beckó z wiszącym mostem i z 4 wieżami, zamek Rönkvár, oraz zamek Bástya z armatami. W drugim basenie Aquaparku dla dzieci także mają osobne elementy, jak zamek Bobrów, łódka z głową Byka czy łódka na mieliźnie wraz ze zjeżdżalnią. Kąpiel w tych basenach zapewnia dzieciom wielkie przygody wodne i pozostawia niezapomniane wrażenia. Spośród 13 basenów usytuowanych na terenie odkrytego kompleksu na szczególną uwagę zasługują basen z falą i basen z bąbelkami. Jednak najciekawszym elementem kąpieliska jest największy odkryty basen w Europie, który swym wyglądem przypomina wybrzeże Morza Śródziemnego. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że w miejscu tym panuje śródziemnomorska atmosfera.

Aquapark dodatkowa oplata - ceny

 Ceny w forintach

 

01.05-30.06

01.09-30.09

01.07-31.08

AQUAPARK EXTRA Całodniowy bilet wstępu na duże zjeżdżalnie dodatkowa oplata

2.900,-

3.300,-

AQUAPARK STANDARD Całodniowy bilet wstępu na mini-zjeżdżalnie lub dla osoby towarzyszącej   dodatkowa oplata

1.500,-

1.900,-

AQUAPARK EXTRA Popołudniowy bilet wstępu na duże zjeżdżalnie na 2 godziny (od godz. 16.00) dodatkowa oplata

2.100,-

2.500,-

AQUAPARK STANDARD Popołudniowy bilet wstępu na mini-zjeżdżalnie lub dla osoby towarzyszącej na 2 godziny (od godz.16.00) dodatkowa oplata

1.200,-

1.600,-

Wstęp rejestracyjny dla dzieci (0-3 lata)

    20,-

20,-

 • Aquapark stanowi samodzielną jednostkę na terenie kompleksu basenowego. Wejście do Aquaparku jest możliwe wyłącznie z terenu kompleksu basenowego. Wstęp opłacany jest dodatkowo, po wykupieniu biletu na kompleks basenowy. Bilet wstępu do Aquaparku (w postaci opaski na ramię) zapewnia nieograniczone przejście pomiędzy tymi dwoma jednostkami.
 • Z dużych zjeżdżalni korzystać mogą osoby od 12 roku życia, dzieci od 10 do 12 lat mogą z nich korzystać z pisemnym oświadczeniem rodziców
 • Dzieci do lat 3 korzystają z Aquaparku bezpłatnie.Typ wody: bardzo wiele różnorodnych pierwiastków, m. in. jony bromu, jodu i fluoru, a także spore dawki kwasu metaborowego i metakrzemowego.


Formy terapii: balneoterapia (kąpiele w wannach z dodatkiem leków, okłady błotne, kąpiele musujące, zabiegi kwasowęglowe), hydroterapia (kąpiele z obciążeniem, podwodne masaże strumieniami), terapia mechaniczna (masaż thai i masaże refleksów, gimnastyka indywidualna, gimnastyka grupowa, gimnastyka w wodzie, drenaż limfatyczny),  fototerapia i inne fachowe usługi medyczne (krioterapia, komora solankowa, inhalacja wodą leczniczą i lekami, masaże.

Logo Wera Tours Biuro Usług Turystycznych "Wera-Tours" Kazimierz Żeleszkiewicz,
44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 17/29 (skrytka pocztowa nr 1), tel. 601 47 57 37, biuro@weratours.pl

IniXdesign.com
Opublikowane na stronach internetowych www.weratours.pl materiały, informacje
lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.