Wera Tours
Wera Tours
Info
Węgry
  • Polak, Węgier,
    dwa bratanki,
    i do szabli, i do szklanki
  • Lengyel, Magyar
    kétjóbarát,
    együttharcol, s issza borát.
Beke
Węgry - Hajduszoboszlo






 

 

Hotel:
Hotel Béke to duży, przestronny obiekt po całkowitym remoncie zakończonym w marcu 2010 roku. Hotel znajduje się przy głównym deptaku tętniącym życiem w godzinach wieczornych, w sąsiedztwie licznych lokali, restauracji i kawiarni oraz ok. 100 m od wejścia na miejskie kąpielisko termalne i Centrum Lecznicze, a także ok. 200 m od "Aqua Palace". Restauracja międzynarodowa serwuje posiłki w formie bufetu, śniadanie 07:00-10:00, kolacja 18:00-21:00.

Hotel składa się z dwóch części: budynku głównego i domu apartamentowego otwartego w marcu 2010 roku.

Budynek główny posiada 160 pokoi dwuosobowych, 30 pokoi jednoosobowych i 10 apartamentów. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, klimatyzację, telefon, TV Sat, minibar, balkon. Pokoje dwuosobowe 18-22 m2, pokoje jednoosobowe 12-14m2, apartamenty 36-40m2 (sypialni i pokój dzienny z rozkładaną kanapą, dla max 2 osób dorosłych i 2 dzieci do 18 lat). Dla gości niepalących wyznaczone pokoje, znajdujące się na pierwszym i drugim piętrze. W pokoju bezprzewodowy Internet Wi-Fi (bezpłatnie). W ogólnodostępnych pomieszczeniach bezprzewodowy Internet Wi-Fi (bezpłatnie).

W kompleksie basenów hotelowych powstało kąpielisko wrażeń i basen termalny, basen pływacki i basen rodziny. Odnowiono już istniejący basen termalny i basen zewnętrzny funkcjonujący w sezonie letnim. Nowością jest kabina aromatyczna, kąpielisko parowe, sauna fińska i infrasauna.

Typ wody: bardzo wiele różnorodnych pierwiastków, m. in. jony bromu, jodu i fluoru, a także spore dawki kwasu metaborowego i metakrzemowego.

Formy terapii:
balneoterapia (kąpiele w wannach z dodatkiem leków, okłady błotne, kąpiele musujące, zabiegi kwasowęglowe), hydroterapia (kąpiele z obciążeniem, podwodne masaże strumieniami), terapia mechaniczna (masaż thai i masaże refleksów, gimnastyka indywidualna, gimnastyka grupowa, gimnastyka w wodzie, drenaż limfatyczny),  fototerapia i inne fachowe usługi medyczne (krioterapia, komora solankowa, inhalacja wodą leczniczą i lekami, masaże.

Logo Wera Tours Biuro Usług Turystycznych "Wera-Tours" Kazimierz Żeleszkiewicz,
44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 17/29 (skrytka pocztowa nr 1), tel. 601 47 57 37, biuro@weratours.pl

IniXdesign.com
Opublikowane na stronach internetowych www.weratours.pl materiały, informacje
lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.