Wera Tours
Wera Tours
Info
Węgry
  • Polak, Węgier,
    dwa bratanki,
    i do szabli, i do szklanki
  • Lengyel, Magyar
    kétjóbarát,
    együttharcol, s issza borát.
Flora
Węgry - Eger


 

 

Hotel:
Hotel Flora jest obiektem trzygwiazdkowym, to czteropoziomowy budynek usytuowany w centrum miasta, pomiędzy ogromnymi platanami w sąsiedztwie kompleksu basenowego. Całkowicie wyremontowany w 1999r. oraz w 2009r. Odrestaurowano hotelowe Wellness oraz pokoje mansardowe. Obiekt połączony z kąpieliskiem termalnym tunelem krytym, a każdy klient na czas pobytu otrzymuje szlafrok oraz ręcznik do korzystania na terenie kąpielisk. Goście hotelowi mają wliczony wstęp bez ograniczeń. Na terenie obiektu bezpłatny internet. Posiłki serwowanew restauracji hotelowej w formie bufetu: śniadania 7:00-10:00, kolacja 17:30-20:30. Do dyspozycji gości są: restauracja, piwiarnia, bar, kawiarnia turecka, baseny hotelowe z termalną wodą, sauna, solarium, taras do opalania, salon kosmetyczny, fryzjer, sklep z pamiątkami, parking, bilard i korty tenisowe. Hotel posiada dwa typy pokoi : pokoje z balkonem i pokoje mansardowe. Pokoje standard 23m2 z balkonem, klimatyzacja dodatkowo, na parterze, I i II piętrze. Pokoje mansardowe 18m2 na poddaszu, klimatyzacja w cenie, bez balkonu na III piętrze; brak możliwości dostawki.  W trakcie pobytu można dokupić klimatyzację. Wszystkie pokoje hotelowe wyposażone są w łazienkę, telefon, TV Sat i minibar.

Kąpieliska:

Eger słynie z kompleksu basenów z wodami termalnymi o temperaturze 28 - 32 stopni z zawartością wapnia, magnezu i wodorowęglanu, które wpływają leczniczo na choroby systemu nerwowego, niedokrwistości, chorób reumatyzmu i narządów ruchu oraz wspomagają rekonwalescencję po operacjach ortopedycznych. Woda używana w zabiegach zawiera duże ilości wapnia, magnezu, dwutlenku węgla oraz niewielkie domieszki pierwiastków promieniotwórczych.

Kompleks basenowy Termal Eger położony jest w parku miejskim. Zajmuje teren 5,3 hektara, na którym zlokalizowanych jest 7 basenów rekreacyjnych, basen sportowy, łaźnia turecka, budynki salonów spa i wellness, liczne kawiarenki, restauracje, sklepy z pamiątkami i akcesoriami pływackimi.

Logo Wera Tours Biuro Usług Turystycznych "Wera-Tours" Kazimierz Żeleszkiewicz,
44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 17/29 (skrytka pocztowa nr 1), tel. 601 47 57 37, biuro@weratours.pl

IniXdesign.com
Opublikowane na stronach internetowych www.weratours.pl materiały, informacje
lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.