Wera Tours
Wera Tours
Info
Węgry
  • Polak, Węgier,
    dwa bratanki,
    i do szabli, i do szklanki
  • Lengyel, Magyar
    kétjóbarát,
    együttharcol, s issza borát.
Hotel Repce
Węgry - Bukfurdo


 

 

Hotel:
Hotel Repce jest hotelem trzygwiazdkowym dysponującym bezpośrednim przejściem do kąpielisk termalnych i "kąpieliska wrażeń". Położony jest w miejscowości Bükfürdõ, przy zachodniej granicy Węgier. W holu zapewniono bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka, toaleta oraz telewizor. Hotel posiada 163 pokoje.  Na życzenie również pokoje dla niepalących. Pokoje nie posiadają balkonów.
Specjały kuchni węgierskiej serwowane są dwa razy dziennie w formie wyżywienia HB - śniadania i obiadokolacje. Hotel Répce usytuowany jest w spokojnej okolicy przypominającej park, charakteryzującej się korzystnymi warunkami klimatycznymi. W pobliskich restauracjach serwowane są dania kuchni węgierskiej i międzynarodowej oraz wyjątkowe domowe specjały. Bar zaprasza na rozmaite napoje, kawę i ciasta. Małe baseny kąpielowe, Whirlpool, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, solarium kosmetyczne, gabinet masaży, kiosk z pamiątkami, bezpłatny zamykany parking.
Hotel Répce zlokalizowany jest w cichym i spokojnym zakątku, pośród rozłożystych drzew. Obiekt oddalony jest od Budapesztu o 220 km, a od Sopronu – o 50 km. Odległość od miasta Szombathely wynosi 30 km.

Kąpieliska:

Położone są na terenie parku o powierzchni 13 hektarów. Zaopatrzone są w źródła wody alkaicznej tryskającej z głębokości 1283 metrów i mają temperaturę 58 stopni. Termy te przynoszą znakomite efekty w leczeniu zwapnienia kości, chorób stawów, reumatyzmu oraz są polecane podczas rehabilitacji.

Jedenaście basenów zewnętrznych o różnej temperaturze wody oraz basen olimpijski otwarte są od maja do końca września. Jedenaście basenów krytych i cztery częściowo zadaszone uzupełniają bogatą ofertę uzdrowiska. Obszerne przestrzenie wypoczynkowe, bezpłatne leżaki wypoczynkowe w wewnętrznych pomieszczeniach., renomowani lekarze specjaliści, pakiety Spa i masaże to tylko nieliczne atrakcje, z których można korzystać na kąpieliskach miejskich.

"Kąpielisko wrażeń"

Gwarantuje usługi dla osób dorosłych i dzieci, takie jak: kryty basen wrażeń, basen pulsujący, basen dla dzieci, brodzik, odkryty basen na wolnym powietrzu składający się z czterech części, nowa wewnętrzna zjeżdżalnia przeżyć, nowa obszerna przestrzeń wypoczynkowa, bezpłatne leżaki wypoczynkowe i nocne kąpiele. Przystępne ceny tylko zachęcają do korzystania.

"Świat saun"

Nowo wybudowany obiekt. Łaźnia parowa, infrasauna, sauna fińska, kabina lodowa i sauna aromatyczna, a po tych zabiegach relaks zapewni wewnętrzna strefa wypoczynku z basenami i jacuzzi oraz nastrojowe ogrody zewnętrzne. Ze względu na dynamiczny rozwój uzdrowiska Świat Saun został zbudowany dla miłośników odnowy biologicznej, a przystępne ceny gwarantują gościom pełny relaks.

Medical Wellness Centrum

Dostarcza zabiegów prowadzonych pod opieką renomowanych lekarzy-specjalistów, masaże relaksacyjne i egzotyczne, zabiegi Thermo Spa i Medical Fitness czy Kabina soli są do dyspozycji klientów.

Typ wody: wodorowęglanowo – ługowa terma odznacza się dużą zawartością wapnia, magnezu, fluoru, wolnego dwutlenku węgla.

Formy terapii: balneoterapia (kąpiele w basenach, wannowe z dodatkiem leków i kwasowęglowe, kuracja pitna i okładybłotne), hydroterapia (kąpiele z obciążeniem, podwodne masaże strumieniami), terapia mechaniczna (masaże, gimnastyka w wodzie), elektroterapia (zabiegi galwaniczne, jonoforeza, dynamika, zabiegi ultradźwiękami, krótkimi falami), fototerapia (terapia laserowa, akupunktura laserowa) i inne fachowe usługi medyczne (inhalacje i terapia tlenowa).

Logo Wera Tours Biuro Usług Turystycznych "Wera-Tours" Kazimierz Żeleszkiewicz,
44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 17/29 (skrytka pocztowa nr 1), tel. 601 47 57 37, biuro@weratours.pl

IniXdesign.com
Opublikowane na stronach internetowych www.weratours.pl materiały, informacje
lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.