Wera Tours
Wera Tours
Info
Węgry
  • Polak, Węgier,
    dwa bratanki,
    i do szabli, i do szklanki
  • Lengyel, Magyar
    kétjóbarát,
    együttharcol, s issza borát.
Hotel Repce Gold
Węgry - Bukfurdo


 

 

Hotel:
Hotel Repce Gold jest wysokiej klasy hotelem czterogwiazdkowym dysponującym bezpośrednim przejściem (podgrzewanym w sezonie zimowym) do kąpielisk termalnych i "kąpieliska wrażeń".

Hotel posiada 165 pokoi dwuosobowych, 8 apartamentów, 4 apartamenty VIP z jacuzzi, 12 pokoi rodzinnych oraz 2 pokoje przystosowane dla gości niepełnosprawnych z pokojem opieki. Pokoje (umieszczone na czterech piętrach  - dwie windy) standardowe mają ok. 18 m2, natomiast apartamenty ok. 35 m2. Pokoje 2-osobowe z 2 dostawkami maja ok. 18 m2. Na balkonach (również przy pokojach dla palących) obowiązuje zakaz palenia papierosów. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, łazienkę, TV Sat, telefon, sejf, minibar. Wi-Fi  w pokojach bezpłatne (możliwość wypożyczenia kabla w recepcji). Zwierzę domowe na zapytanie 15€/doba.Restauracja mieszcząca 400 osób jest klimatyzowana, serwuje specjalności kuchni węgierskiej i międzynarodowej oraz specjalny bufet dla dietetyków. W sezonie posiłkiem można się delektować również na tarasie. Posiłki serwowane w formie bufetu szwedzkiego. Śniadania serwowane w godzinach: 07:00 - 10:00. Obiadokolacje serwowane w godzinach: 18:00 - 22:00. W soboty i niedziele śniadania są przedłużone do godz. 11:00. Bar w holu zaprasza na rozmaite napoje alkoholowe i bezalkoholowe. W hotelu znajduje się basen, jacuzzi, sauna fińska, sauna parowa oraz infrasauna. Każdy klient na czas pobytu otrzymuje szlafrok oraz ręcznik do korzystania na terenie kąpielisk. Hotel dysponuje prywatnym parkingiem, pokojem zabaw dla dzieci, bilardem, salonem piękności, masażami, wypożyczalnią rowerów, kręgielnią w parku hotelowym oraz boiskiem do koszykówki.

Kąpieliska:

Położone są na terenie parku o powierzchni 13 hektarów. Zaopatrzone są w źródła wody alkaicznej tryskającej z głębokości 1283 metrów i mają temperaturę 58 stopni. Termy te przynoszą znakomite efekty w leczeniu zwapnienia kości, chorób stawów, reumatyzmu oraz są polecane podczas rehabilitacji.

Jedenaście basenów zewnętrznych o różnej temperaturze wody oraz basen olimpijski otwarte są od maja do końca września. Jedenaście basenów krytych i cztery częściowo zadaszone uzupełniają bogatą ofertę uzdrowiska. Obszerne przestrzenie wypoczynkowe, bezpłatne leżaki wypoczynkowe w wewnętrznych pomieszczeniach., renomowani lekarze specjaliści, pakiety Spa i masaże to tylko nieliczne atrakcje, z których można korzystać na kąpieliskach miejskich. Tutejsze termalne wody należą do grupy cieplicowych alkaliczno-wodorowęglanowych z zawartością wapnia, magnezu i fluoru. Świetnie nadają się do poprawy sprawności układu ruchowego, działając leczniczo przy dolegliwościach cywilizacyjnych związanych ze stresem, przemęczeniem i brakiem ruchu. Zaś wpływ miejscowych wód termalnych na cerę i jędrność ciała cenią sobie szczególnie Panie

"Kąpielisko wrażeń"

Gwarantuje usługi dla osób dorosłych i dzieci, takie jak: kryty basen wrażeń, basen pulsujący, basen dla dzieci, brodzik, odkryty basen na wolnym powietrzu składający się z czterech części, nowa wewnętrzna zjeżdżalnia przeżyć, nowa obszerna przestrzeń wypoczynkowa, bezpłatne leżaki wypoczynkowe i nocne kąpiele. Przystępne ceny tylko zachęcają do korzystania.

"Świat saun"

Nowo wybudowany obiekt. Łaźnia parowa, infrasauna, sauna fińska, kabina lodowa i sauna aromatyczna, a po tych zabiegach relaks zapewni wewnętrzna strefa wypoczynku z basenami i jacuzzi oraz nastrojowe ogrody zewnętrzne. Ze względu na dynamiczny rozwój uzdrowiska Świat Saun został zbudowany dla miłośników odnowy biologicznej, a przystępne ceny gwarantują gościom pełny relaks.

Medical Wellness Centrum

Dostarcza zabiegów prowadzonych pod opieką renomowanych lekarzy-specjalistów, masaże relaksacyjne i egzotyczne, zabiegi Thermo Spa i Medical Fitness czy Kabina soli są do dyspozycji klientów.

Typ wody: wodorowęglanowo – ługowa terma odznacza się dużą zawartością wapnia, magnezu, fluoru, wolnego dwutlenku węgla.

Formy terapii: balneoterapia (kąpiele w basenach, wannowe z dodatkiem leków i kwasowęglowe, kuracja pitna i okładybłotne), hydroterapia (kąpiele z obciążeniem, podwodne masaże strumieniami), terapia mechaniczna (masaże, gimnastyka w wodzie), elektroterapia (zabiegi galwaniczne, jonoforeza, dynamika, zabiegi ultradźwiękami, krótkimi falami), fototerapia (terapia laserowa, akupunktura laserowa) i inne fachowe usługi medyczne (inhalacje i terapia tlenowa).

Logo Wera Tours Biuro Usług Turystycznych "Wera-Tours" Kazimierz Żeleszkiewicz,
44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 17/29 (skrytka pocztowa nr 1), tel. 601 47 57 37, biuro@weratours.pl

IniXdesign.com
Opublikowane na stronach internetowych www.weratours.pl materiały, informacje
lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.